Backchat та Bedroom Talks / TEATR / 28.12.2019

Спільний івент хардкор-киян Backchat та львівського пост-панку Bedroom Talks у просторі TEATR. Club.

Backchat, за словами самих музикантів, це поєднання хардкор-панку, класичного року, bay area сцени 80-х та того, що побачити зможете індивідуально ви. Випустивши поки єдину студійну роботу у 2011 році, цей трьохпісенний міні-альбом одразу потрапив до переліку кращого, що було на вітчизняній сцені взагалі. У Львові гурт обіцяє наживо зіграти треки із нового альбому та знову зникнути із радарів, це дійсно унікальна можливість почути та побачити їх.

· backchat.bandcamp.com
· youtube.com/watch?v=YxsUkVr7140

Bedroom Talks – львівський проект з рівненським корінням, перший публічний виступ якого відбувся влітку 2018-го. Виконавець виріс з любові до post punk/ebm/pop, раніше був учасником гурту Cold Comfort.
Bedroom Talks вже видавався на платівках, виступав на Флюгери Львова / Flugery Lvova та низці інших фестивалів.

А ще цього дня буде день народження Ляна Мицько (Lyana Mytsko) 🙂

28 грудня 2019 року, 19:00
Львів, TEATR. Club | Площа Данила Галицького, 1

Вартість квитків на вході 200 грн


Ця подія – наше спільне повернення до місця-коріння для концертів та проектів у Львові. На намолене місце Ляльки в цоколі Театру Ляльок ви тепер будете ходити на концерти в TEATR. Club. Місце для подій стає можливим завдяки сприянню Львівського театру ляльок та роботі громадської організації Лінія Втечі. Про запуск місця читайте тут: liniyavtechi.com/news/teatr-open/
За афіші подяка Anton Shiferson ♥