Львів долучається до онлайн-фестивалю “Інтерсіті Live. Міжміське сполучення”

Онлайн-фестиваль транслюватиметься 18 квітня 2020 року на hromadske.ua. Це буде безперервна трансляція концертів, сюжетів та інтерв’ю про культурне життя українських міст весь день. Фактично одночасно з ініціативи місцевих організаторів працюватимуть десять локацій з онлайн-концертами у десяти містах України.

Унікальність ситуації це міжміське сполучення культури у час карантину з моментальними зворотніми реакціями публіки: відбуватиметься включення глядачів через Zoom в ефір. Ми чекаємо ваших питань, коментів та SMS в бігучий рядок!

Ефір “Інтерсіті Live. Міжміське сполучення” зі Львова організовує Лінія Втечі на сцені FatSound. Тут виступатимуть повним складом Паліндром, буде розмова з Павлом Гудімовим і він заграє кілька пісень, також на сцену вийде Грицько Семенчук aka BRAT.  Ведучі трансляції зі Львова — Ляна Мицько та Олег Сусленко.

Оперативні новини про трансляцію на FaceBook

натисніть дзвіночок для нагадування

Загалом про ситуацію: через карантинне припинення діяльності малих сцен в українських містах організатори концертів та культурних подій вирішили шукати натхнення в організації міжміського культурного онлайн-сполучення.

У програмі з восьми міст України:
– Лайв-виступи гуртів та театральні перформанси.
– Інтерв’ю із культурними діячами та представниками локальних культурних спільнот.
– Трансляція кліпів та відео-презентацій художніх студій, галерей та концертних майданчиків

“Ми приймаємо вольове рішення об’єднатись та використати карантинний час, щоб навести культурні мости та зробити онлайн-фестиваль “Інтерсіті Live — Міжміське культурне сполучення”. 18 квітня 2020 року ми спробуємо вийти в ефір на широку аудиторію.

Востаннє ми з вами одночасно дивились однаковий контент хіба що по телевізору після школи, або ж у потягах Інтерсіті. Цього дня ми будемо бачити, як твориться культура у віртуальній передвеликодній мандрівці містами України на цьому музичному Інтерсіті. Запрошуємо на борт!”


Головний інформаційний партнер події hromadske.ua, незалежна організація, створена журналістами в 2013 для неупередженого інформування суспільства через усі доступні медійні канали.З youtube-каналу hromadske.ua буде проходити лайв-трансляція фестивалю.

Свою участь у колаборації вже підтвердили наступні міста та організації:

Дніпро (Module)
Львів (Лінія Втечі, TEATR. Club)
Київ (kontrabass promo)
Вінниця (Plai, Air ГогольFest)
Тернопіль (Tik Tu, Шпиталь Рекордс)
Одеса (More Music Club)
Рівне (ManGust)

Харків (Живот)
Чернівці (Boole)
Хмельницький (Respublica)

Учасники зі Львова:

Паліндром. Повний бенд “нового романтика” Степана Бурбана. Обіцяє виконати пісні з альбому “Про сьогодні, завтра та вчора” і пригадати дещо з Кашляючого Еда.

Розмова про мистецтво та кураторство в часи карантину з Павлом Гудімовим. Він зініціював також виконання кількох пісень у форматі анплагду.

Про міжнародні фестивалі і співпрацю розкаже Грицько Семенчук, поет, організатор літературних подій і просто BRAT.

Також у записі покажемо частинку виступу львівської панк-банди Бетон та деякі інші приємні речі, пов’язані з нашим містом.

***

В рамках фестивалю також зіграють лайв-сети артисти:

Київ – Марія і Магдалина, Ofliyan, Sheetel & the Good Stuff
Львів – Pavlo Gudimov, Паліндром, BRAT
Тернопіль – Tik Tu
Рівне – Аппекс
Вінниця – Jazz-Trio POLLUTION, THE HYPNOTUNEZ, Bushiko, Очеретяний Кіт
Дніпро – МС Брехунець, ТЧ, banned society, LASTA
Одеса – Alex Trip Вінниця / PLAI

Оперативні новини про трансляцію на FaceBook