Королівські Zайці / TEATR / Перенесено через карантин

Королівські Зайці прийнято вважати романтичним, любовним та меланхолійним саундтреком кінця 90-их – початку 2000-их для середовища, яке кохалося в культурі, поезії та музиці. Цей гурт не було чути наживо 12 років, і за цей час запал від їхнього мистецтва, як ми розуміємо тепер, не згас – і повертає все на свої місця.

Королівські Зайці знову вийдуть на сцену:

22 березня (неділя), о 19:00
клуб TEATR (пл. Данила Галицького, 1)
інфа про квитки: незабаром

Більше про концерт і Зайців


Одним з неймовірних фактів про вокалістку та авторку пісень Королівських Зайців Леся Герасимчук є те, що її композиторське майбутнє передбачив Володимир Івасюк, він був другом Лесіного тата. У 1997 році виник найвідоміший проект Лесі Герасимчук Королівські Зайці, перебравши досвід гри з групами 999, Місто Мемфіс та Drugline. Гурт має багату фестивальну історію, підтримується відомими на той час музикантами та видає успішні релізи.

У класичному склад Зайців були соло-гітарист Назар Ясинович, барабанник Влад Хмарський, басист Тарас Ясиневич, клавішник Єгор Головачов. Через смерть клавішника, одруження двох інших музикантів у Києві, група перестала діяти та виступати. І нещодавно на свій день народження басист таки зібрав Королівських Зайців разом. Після тривалої перерви ми теж нарешті побачимо їхній виступ.

Альбоми:
Unplugged. Український альтернативний романс (2000)
Каzки королівства А’Маzох (2001)
Серце-місяць (2011)

Послухати:
Soundcloud
YouTube

Організатори Лінія Втечі
За афішу дякуємо Anton Shiferson