The Eye of Time (FR) cпільно з Ghost Cities та Nug / TEATR / 21.02.20

Концерт французького музиканта The eye of time у рамках європейського туру відбудеться у Львові в нашому TEATR. Club у супроводі українського пост-металу Nug та темного джазу Ghost Cities.

Квитки
Вартість входу в день концерту збільшиться.

The eye of time – соло-проект французького музиканта Marc Euvrie. Його новий альбом ‘Myth II : A Need To Survive’ вийшов 3 серпня на Denovali Records. Це друга частина трилогії про шлях, який людство проходить крізь віки. Багатошаровий гобелен експериментального звучання “Myth II : A Need To Survive” об’єднує темряву та надію завдяки мінімалістичним бітам та глибоким ритмам.
· theeyeoftime.bandcamp.com/
· soundcloud.com/theeyeoftime

Музичний розвиток Marc Euvrie глибоко пов’язаний із французькою панк-хардкор DIY сценою, хоча він школу академічної музики. Він почав грати на фортепіано в 9 років, склав свої перші п’єси в 15 років і після закінчення школи навчався на віолончелі в консерваторії. Раніше Еврі грав у декількох групах, під впливом Claude Debussy, Philip Glass, Frederic Chopin, J.S. Bach, Michael Nyman так само як і через любов до Godspeed You Black Emperor, A Silver Mt. Zion та Portishead, він почав переводити своє особисте сприйняття нашого складного світу в музику, що започаткувала The Eye of Time.

Nug – гурт з Івано-Франківська/Дрогобича. Це колаборація учасника одного з найцікавіших метал-проектів західної України Octopus Kraft – Юрія Дубровського, та музикантів гурту MAUT.
· facebook.com/nugband
· nugband.bandcamp.com
· soundcloud.com/nugband

Ghost Cities – проект мультиінструменталіста Миколи Лебедя, участника київсього ноу-джаз тріо H.Soror та Українського Імпровізаційного Оркестру.
У своїй сольній творчості Микола поєднує вільну імпровізацію, електроніку та академічний авангард, використовуючи різноманітний набір інструментів, часто змінюючи їх від концерту до концерту, проте головним рупором лишається саксофон.
· ghostcitieskyiv.bandcamp.com

Квитки
Вартість входу в день концерту 250 грн.

21 лютого 2020 року
19:00
Місце: TEATR. Club (пл Данила Галицького, 1)
Організатори: Лінія Втечі

Арт: Vague Sadan
За афішу подяка мегадизайнеру Anton Shiferson


Ця подія – наше спільне повернення до місця-коріння для концертів та проектів у Львові. На намолене місце Ляльки в цоколі Львівський театр ляльок ви тепер будете ходити на концерти в TEATR. Club. Місце для подій стає можливим завдяки сприянню Львівського театру ляльок та роботі громадської організації Лінія Втечі. Про запуск місця читайте тут