The Retuses з новим альбом OMYT у Львові. 8 травня 2019 року

The Retuses приїдуть до Львова, щоб предсnавити довгоочікувану платівку з відповідною назвою – OMYT!

8 травня – Театр Ляльок, Львів – пл. Данила Галицького, 1

Родіонов не випускав нової музики цілих шість років, з часів платівки Astra. Тоді для The Retuses були дивні часи: гурт розпався, учасники розбіглися хто куди, а сам Родіонов якийсь час їздив по світу в якості one-man band – замінив собою всіх музикантів, граючи на інструментах сам. Потім і зовсім несподівано зник з радарів.

І так само несподівано з’явився, презентувавши за місяць три нових треки напередодні виходу нового альбому: однойменний OMYT, який схожий на знайому багатьом творчість Родіонова, а зовсім недавно PSP та AVERYHOT – абсолютно несподіваний відхід від фолк-попа в тріп-хоп.

Зараз гурт The Retuses складається з чотирьох учасників. У Києві вони представлять новий реліз, який інтригує не тільки однією лише зміною звучання. Минуло шість років і страшно цікаво, в який бiк змінився лідер проекту – і як музикант, і як людина.

Сам реліз відбувся 22 березня і от як прокоментував це сам Родіонов: “Я чудово розумів, що моя аудиторія за такий довгий час відсутності так чи інакше втомиться чекати новий матеріал – в якийсь момент опустить руки, в якийсь момент виросте; що таке «тривале затишшя» в цьому чортовому нелінійному і хаотичному цифровому столітті може просто поховати мене і мою музику в нулях та одиницях – я все це чудово розумів і розумію. Але якби я слідував загальноприйнятій нормі / схемі “альбом раз в 2-3 роки”, то і сам матеріал вийшов би абсолютно іншим, якби взагалі коли-небудь побачив світ. Та й я був би не я, якби дозволив собі випустити щось, що суперечило б моїм внутрішнім принципам: «випускай, якщо готовий за це померти».

Я розміняв свою молодість на цей альбом.


Тут 17 пісень-це планувалося видаватися як п’єса / мюзікл, але я відмовився від такого формату, оскільки це могло б послужити анотацією до матеріалу, а мені не хотілося розжовувати щось і не хотілося бути зрозумілим з самого спочатку. Ці пісні можуть бути прослухані у будь-якій послідовності, сюжет може сприйматися абсолютно по-різному в залежності від треклиста і вашої фантазії.”

Не обійдеться і без композицій з двох попереднiх альбомiв – Atra i Waltz Baltika, а також улюблених багатьма пiсень на вiршi Єсеніна, де лірика, наповнена шаленої відчайдушності і вселенського суму, міцно сплелися з меланхолійною, мало не загадковою музикою Родіонова.


Платівка OMYT – безумовно нова глава для The Retuses, яку вони збираються ось-ось відкрити. Але без вашої присутності розповідь та атмосфера в ній будуть неповними. Чекаємо на вас!

8 травня, Львів, 19:00
Театр ляльок (пл. Данила Галицького, 1)
Звук: FatSound

Квитки: незабаром