White Ward та Raw Grip / TEATR / 20.12.2019

Спільний івент груп White Ward та Raw Grip у просторі TEATR. Club.

Після европейського туру на підтримку нового альбому White Ward повертаються до столиці, щоб презентувати “Love Exchange Failure” — свою другу платівку. Одеський пост-блек метал гурт виник у 2012 році та уособлюють сучасне звучання жанру в Україні, привносячи до нього різноманітні експериментальні ідеї. І якщо на першому альбомі мова йде про саксофон та елементи електроніки, поєднані з мелодійним пост-блеком, то другий повноформатник рухається в напрямку більш швидкого та меланхолійного металу, що чергується з дарк-джазом. Обидва релізи вийшли на відомому французькому лейблі Debemur Morti Productions та отримали багато схвальних відгуків від видань та слухачів по всьому світу.

· whiteward.bandcamp.com
· https://youtu.be/DQ7Od-9l6Aw
· soundcloud.com/whiteward

З Тернополя до нас цього вечора приїдуть Raw Grip – math punk trio. Після кількох років репетицій, в жовтні 2017-го в світ вийшов дебютний альбом «Imitation», який вже презентувала у Львові на наших концертах. Тепер почуємо весь хаос і музику, які оновмли музиканти за останній час.

· rawgrip.bandcamp.com
· facebook.com/rawgrip/
· soundcloud.com/rawgrip

20 грудня 2019 року, 20:00
Львів, TEATR. Club | Площа Данила Галицького, 1

____

Ця подія – наше спільне повернення до місця-коріння для концертів та проектів у Львові. На намолене місце Ляльки в цоколі Театру Ляльок ви тепер будете ходити на концерти в TEATR. Club. Місце для подій стає можливим завдяки сприянню Львівського театру ляльок та роботі громадської організації Лінія Втечі. Про запуск місця читайте тут: liniyavtechi.com/news/teatr-open/