Персонажами нового кліпу Паліндрома є львівські артефакти, які зникають


Святковий – фінальний сингл з майбутнього альбому Паліндрома 

Композиція про “мої Карпати”, які Степан Бурбан, Паліндром, бачить з вікна 5-поверхівки на рідній вулиці Патона. “Подорож між полюсами, від читки до легкого лоу-файного наспівування. Роздвоєння зростається, розслоєння гоїться. Лиш історія залишається у хроніках і знаках/пам’ятках постійно втраченою і не проговореною,” – описує свої враження від кліпу художник Ярослав Футимський. 

Особливістю кліпу є зйомки зникаючих художніх об’єктів українського мистецтва радянського періоду, які зараз досить складно знайти у Львові. Після тяжкої історії з мозаїкою “Море і риби”, яку зруйнував забудовник, Степан захотів зберегти у кліпі образи мозаїк, скульптур, панно та муралів, які наближають нас до дитячого сприйняття міста, та незабаром зникнуть, адже не перебувають під жодним захистом. 

Паліндром про пісню:

“Ця робота як відбиток пережитого в забутій епосі. Коли на дворі були 00’s, я ходив в перший клас і ганяв голубів, шпортаючись об бордюри.

Одного дня я вирішив залізти на ровер і відзняти всі елементи мого дитинства в епосі, де помер совок, але залишив після себе багато артефактів.”

тут був взутєєвий завод Прогрес

Слухати/Завантажити “Святковий” ТУТ: https://fanlink.to/svyatkovyu

У приспіві використано слова з відомої української пісні “Золото Карпат” – Івана Поповича, яка є для виконавця візуальним символом могутніх Карпат.

***

Паліндром – сольний проект Степана Бурбана, музиканта та режисера зі Львова. Він також відомий за псевдонімом “Кашляючий Ед” та як учасник гурту “Глава 94”. У Паліндромі Степан самостійно створює музику, лірику та відео. Лише через рік після публікації перших треків, проект був представлений наживо із музикантами. 

Степан спочатку відійшов від репу у першому альбомі Паліндрома “Про сьогодні, завтра і вчора” (реліз відбувся у вересні 2019). Наступний альбом Паліндром планує у червні 2020 року. Автор відштовхується від експериментів у звучанні і точно не буде обмежуватися вузьким стилем музики, тому інтрига зберігається.