У Львові вийшов друком другий зін про мистецтво Так Вийшло

Художники та небайдужі до мистецтва люди видали вже другий тематичний фензін (саморобний журнал) Так Вийшло. Випуском друкованого видання про неканонічне мистецтво у Львові знову курували художниця та викладачка кафедри дизайну ЛАМ’у Ольга Марусин, митці Анастасія Гуга та Павло Олефіренко.

Попри те, що зін вже другий, його видано під номером #1.

Цього разу до авторського колективу зіна долучилася низка абсолютно різних художників та фотографів: Срз Отк, Nikita Zrkha, Paul Alabama, Maryana Klochko, Marina Veremeienko, Михайло Скоп, Sam Kuchvara, Issheweirdo, Nina Nogachevska, Абрикос Абрикосовый, Pasha Olefirenko, Регина Железнякова, Olha Marusyn, Anastasia Guga, Nadyushka Shlushka, Simona Baciu.

Зін виходить у невеликому форматі з надією на те, що таким чином стане легко поширюватися з рук в руки.

Придбати видання можна не лише у Львові, точки розповсюдження такі:

Львів – Dogs Like Ducks (на Валовій) та в ПРАВДА,Б (на Вірменській).
Київ – Coschey Local DIY, Хлам

Важлива інформація зазначена у статуті видання:

Наша основна мета – можливість вільної публікації робіт в офлайн просторі, незалежно від стилю та рівня навиків автора.
Ми приймаємо все, що можна надрукувати (графіка, фото, тексти та інше), і хочемо, щоб вашу творчість побачили не тільки онлайн фоловери.
Сподіваємося, що наші колаборації відкривають нову аудиторію для кожного учасника, а формат сприятиме швидкій міграціїї арту із рук в руки.

Тому, якщо хоче, щоб ваші роботи опублікувалися у наступному зіні Так Вийшло – надсилайте їх на адресу 260grn@gmail.com.

Інформацію про нові випуски Так Вийшло знайдете в інсті та Fb

Додамо, що це, здається, перший зін, який офлайново видається у Львові. Раніше у 2011-2013 роках онлайн-зін про музику та панк-культуру вів Саша Lanz.Довідка: Зін або фензін (англ. fanzine) — аматорське малотиражне періодичне чи неперіодичне видання (журнал, інформаційний бюлетень, фотоальбом, альманах тощо). Фензини випускаються любителями для задоволення потреб невеликої групи читачів.