Створюємо Центр.Lab — простір у Lvivart.center

Проєкт-меморандум Львівського муніципального мистецького центру та ГО Культурна агенція “Лінія втечі”. Нова частинка будинку на Стефаника, 11 стане місцем для арт-терапії у Львові — Центр.Lab.

Ремонт, який ми зараз робимо. включає: виявлення та консервування стінопису кінця ХІХ століття у занедбаному приміщенні нашого будинку, проведення електрики, води та опалення, столярні роботи. Також ми плануємо придбати технічне оснащення, провести адміністративно-організаційні роботи. 

Простір діятиме у адмініструванні Муніципального мистецького центру та включатиме:

• дитячу студію творчого розвитку;
• студію для творчих практик;
• майстерню для тимчасово переміщених від війни митців та мисткинь;
• розмовний простір для проведення курсів психологічної підтримки, арт терапії та реабілітації постраждалих від військових дій на території України.

ЯК ВИ МОЖЕТЕ ДОЛУЧИТИСЯ ДО НОВОГО ПРОСТОРУ ЦЕНТР.LAB:

PAYPAL: LVIVART.CENTER@GMAIL.COM
ПІДТРИМКА ЧЕРЕЗ МОНОБАНК
ОДНОРАЗОВА ПІДТРИМКА ЧЕРЕЗ WAYFORPAY

РАХУНОК ДЛЯ БЛАГОДІЙНИХ ВНЕСКІВ:
5169 3305 2453 7989
No UA583052990000026005021020733 (Поточний рахунок)
КО ЛЬВІВСЬКА СИСТЕМА ДОСЛІДНИКІВ КОМУНАЛЬНА УСТАНОВА,
ЄДРПОУ 44176971
АТ КБ “ПРИВАТБАНК” (ЄДРПОУ банку 14360570), код банку 305299

PATREON ЛЬВІВСЬКОГО МУНІЦИПАЛЬНОГО МИСТЕЦЬКОГО ЦЕНТРУ

Контакти:
hi@lvivart.center
063 110 4899

***

За даними Львівської обласної військової адміністрації станом на квітень 2022 наша область прийняла майже 287 тисяч людей, які шукали прихисток від нападу Росії  у нашому регіоні. В ситуації воєнного стану ГО «Культурна агенція «Лінія втечі» спільно з установою Львівський муніципальний мистецький центр переорієнтували свою діяльність,  ставши координаційно-інформаційним та волонтерским хабом для тимчасово переміщених осіб.

Найпоширенішим запитом наразі є допомога в наданні оперативної групової психологічної підтримки, організації арт-терапії як для дітей так і для молодих творчих людей,  можливість постійно використовувати творчі майстерні для роботи молодих мисткинь та митців з усієї України, можливість використання технічно оснащенного, комунікаційного майданчика для зустрічей громадських та мистецьких організацій зі Львова та які тимчасово працюють  у Львові.  Тому окремим своїм завданням наша організація бачить забезпечення цих потреб, підтримку людей, які залишаються в Україні але вимушені покинути свої домівки, втратили зв’язки зі спільнотою, а також джерела забезпечення свого існування.