Флюгери Львова 2019: вітер змін


11-12 травня відбудеться XVIII фестиваль Флюгери Львова у новому форматі, та традиційно принесе у місто той самий вітер, що віщує літо.

ПРИДБАТИ КВИТКИ НА ФЛЮГЕРИ ЛЬВОВА

2019-й для культового фестивалю — особливий рік, адже відбудеться перезапуск Флюгерів, на яких танцювало та грало кілька поколінь містян. Джаз, електронна музика, хіп-хоп, інді, драм’н’бейс, фольк, неокласика, пост-панк і не лише —  лунатимуть цьогоріч у програмі вільної міської події, що запрошує своїх відвідувачів зануритися у вібрації та ритми Львова.

Історія Флюгерів Львова почалася майже двадцять років тому. Як проект, який демонструє мультикультуральність Львова, що була мало помітна у культурі в 2000-х розповідає Маркіян Іващишин, засновник події – “У певний момент почало здаватися, що ми втрачаємо місто, тоді ми придумали Прокидання, “поки туристи ще сплять, ми вже бавимся”. Час стрімко змінився, та не зміниться у цьому фестивалі те, що це для львів’ян, як для основних гравців на сцені та біля неї. Наче Свята вечеря – є в першу чергу родина, хоча гості теж приходять, але не впливають на страви, та те, що на столі. Цього року вперше, за все, що буде відбуватися на сцені нестиме відповідальність молодше покоління культурна агенція Лінія втечі”.

Ляна Мицько (культурна агенція Лінія Втечі) додає: “Цього року Флюгери Львова отримають нові напрямки. Ми спробуємо зібрати на території дворику ратуші різні культуроформуючі середовища міста. Вводимо у програму Флюгерів таку-собі “всеношнюю” – великий шоу-кейс (презентацію) електронних артистів міста, які займаються нічною музичною культурою, знаною далеко замежами Львова. Прокидання завершить великий імпровізований музичний джем. Деталі – у програмі”

Також партнером проекту відтепер є компанія FatSound, яка забезпечить якісне та надійне обладнання для фестивалю. До речі, сцена та формат фестивалю матимуть цілком оновлений вигляд.

11 травня, 14:00, Дворик ратуші

День Флюгерів Львова

Велика денна програма – це девять артистів та колективів різного жанру, які заповнять простір Дворику Ратуші. Серед виконавців організатори вже оголосили гостей:

 • казкове інді від кам’янець-подільських Zapaska
 • танцювальних дніпрян із соціальною повісткою у текстах Kurs Valut
 • відомих музикантів інді-сцени Львові із свіжим проектом MoonZoo
 • представника міської хіп-хоп ком’юніті Kickit – dj Shon
 • львівська фольк-група із казковими жіночими голосами Torban
 • першовідкривачі та король і королева драм’н’бейс вечірок Львова Derrick & Tonika
 • магічна віолончель і приємний пошук у звучанні від відомого усім нам Володі Bedzvin

Новим на фестивалі буде інтерактивне представлення міських спільнот, які займаються розвитком культури у Львові в різноманітних її проявах. Це будуть, зокрема, арт-простір Soma, магазин-майстерня Щось цікаве, майстерня-простір Цех, студентська галерея Це, галерея-батярня Правда б, формація вуличних художників та галерея Фарбований лис, дитяча територія від Floorball club Lemberg, diy-бренди Вачока і Ремаркет, вініли від Вініл Клуб, інсталяції від лабораторії ресайклінгу Zelenew, Олексій Коношенко, Богдан Кухарський та інші.

Пиво – Човен, Кава – Альтернативна кава, Їжа – Tikithai, Street Lviv Food Truck


КВИТКИ НА День Флюгерів Львова

11 травня, 23:00, підвали монастиря Бернардинів (Музей Ідей)

Безсоння Флюгерів Львова

Новим акордом стане вечірка-шоукейс Безсоння Флюгерів із локальною електронною музикою у підвалах монастиря Бернардинів – в Музеї Ідей. Її співорганізатори – представники міських спільнот, які займаються розвитком нічного життя Львова.

 • Bedroom talks 23:00 – 00:00
 • Chetty Thomas (420 AM) 00:00 – 01:30
 • Mike Trofimov b2b Roman Kapiy (Abend, 420 AM) 01:30 – 03:00
 • Special Guest 03:00 – 04:30
 • Lstn (Dzvin, Zavtra) 04:30 – 06:00

КВИТКИ НА Безсоння Флюгерів Львова

12 травня, 10:00, Дворик ратуші

Прокидання Флюгерів Львова

Збережеться традиція Прокидання недільного ранку. Цього року будити місто буде одразу два музичні колективи та міський джем-сейшн.

Цього року будити місто буде фрі-джазовий колектив музикантів з України та Америки Mark Tokar Trio.

Марк Токар — джазовий контрабасист світового рівня, ключова фігура української імпровізаційної сцени, учасник численних міжнародних проектів, перший український музикант, що грав на престижному Chicago Jazz Festival. У складі його групи цього разу — джазові музиканти: саксофоніст Михайло Балог та барабанщик Олексій Артемов (NYC). До тріо також долучиться саксофоніст Микола Лебедь (Ghost Cities). Він також відомий як учасник гурту H.Soror та Selma.

«Музика нашого тріо — це сміливе поєднання української традиції з сучасною імпровізацією, — говорить Марк Токар. — Тому наше звучання веде слухача від глибинної української етніки крізь рокові і джазові рифи до сучасних імпровізаційних форм, які , в свою чергу, переходять від медитаційних настроїв до бурхливих, вибухових, навіть, шквальних кульмінацій».

Зірками прокидання будуть майстрині поетичного голосу та тонких музичних енергій ТЕЛЬНЮК: Сестри з програмою обраної української поезії, виконаної у рок-форматі. У репертуарі Сестер – пісні на вірші Т. Шевченка, П. Тичини, С. Жадана, Є. Маланюка, Б.-І. Антонича, В. Стуса, Л. Костенко, О. Забужко та інші.

https://www.youtube.com/watch?v=GUzhNujoSmk

https://www.youtube.com/watch?v=GUzhNujoSmk

“Щиро раді, що вже легендарні «Флюґери Львова» запросили «ТЕЛЬНЮК: Сестри» стати музично-поетичним будильником фестивалю. Прокидання у Львові завжди дитинно-казкове. Так буде і цього разу. — стверджують Сестри Тельнюк. — Кожна людина це окремий поетичний рядок, це окрема мелодія, що народжується і творить нас, таких різних і особливих. І хоч ми змінюємося протягом життя і звучимо буває по-різному, та поезія і музика повертають нас до нас самих, таких.. дитинно-казкових. І це можливо лише у Львові!”

Флюгери завершаться недільного обіду цьогоріч великою джем-програмою, яку координуватиме музична школа Vedel School, участь у ній можуть взяти всі охочі за попередньою реєстрацією.

КВИТКИ НА Прокидання Флюгерів Львова


Організатори: Культурна агенція “Лінія Втечі”, Мистецьке об’єднання “Дзиґa”,
ГО “Вірменська 35”

Генеральні партнери та гарантія доброго звуку: компанія “Fat Sound”

Квиткові партнери: KASA.IN.UA

ПРИДБАТИ КВИТКИ НА ФЛЮГЕРИ ЛЬВОВА

Контакти для преси: 067 798 798 4 – Анастасія Чупринська 

Акредитація: заповнити анкету

подія на Facebook
Instagram
Telegram