Intercity Live 3.0. Станція Львів

Міжконтинентальний онлайн-фестиваль!

Третій онлайн-фестиваль Intercity Live виходить своїми транспортними зв’язками за межі України із гіперлуп-швидкістю. Цього разу організатори додають до 12-ти годинного стріму всі континенти земної кулі. Наш потяг поєднає мандрівку українськими містами та містечками із прямим включеннями зі США, Нової Зеландії, Уругваю, Індії, африканської Малаві, іспанської Барселони, Грузії та навіть Антарктиди.

20 червня з 14:00 до 02:00
16 міст
7 континентів
30 учасників
8 локальних організацій із 8-ти міст України

Концерти, діджитал театр, алгоритмічна музика, аудіо-візуальні перформанси, окремий слот для виступу нейромережі, швидкісний чат в плацкарті та квантові стрибки в зум-тамбур.

Трансляція відбуватиметься на youtube-каналі Телебачення Торонто. База міжнародного сполучення Intercity Live 3.0. Міжконтинентальний онлайн-фестиваль буде у Львові, вестимуть зореліт Андрій Жолоб і Ляна Мицько!

Для Інтерсіті я генерую ідеї спільно з колегами зі всієї країни. Це додає свіжих сил і для моєї діяльності, і для всього процесу фестивалю. Це відчувається по динаміці Інтерсіті Live. Подобається на кожній події по-новому дивитися на локальну сцену, витягувати з неї цікаві феномени. З другого Інтерсіті взяла на себе модерування режисерського штабу фестивалю. Це складно, але видалося знайти на ці дивні онлайн-процеси класну команду у Львові, тому я не жаліюся.

Ляна Мицько, культурна агенція Лінія Втечі / Львів

_

Учасники львівської сцени Intercity Live 3.0. Міжконтинентальний онлайн-фестиваль

15:00 Королінські зайці
21:45 MoonZoo
22:40 Bedroom Talks

Королівські Зайці

Гурт, у якому лідеркою та композиторкою є Леся Герасимчук, прийнято вважати романтичним, любовним та меланхолійним саундтреком кінця 90-их – початку 2000-их для середовища, яке кохалося в культурі, поезії та музиці. Цей гурт не було чути наживо 12 років. У березні через пандемію не відбувся їхній концерт-повернення. Та сьогодні вони вирішили не втікати від тенденцій та виступити вперше за ці роки – на онлайн-фестивалі. 

MoonZoo 

MoonZoo – це свіжа і танцювальна реінкарнація від учасників Далай Лами, Imаgo та низки інших інді-проектів Львова з харизматичними вокалістами. Група визначає свій напрямок як “sad dance” – суміш синт-попу, танцювальної музики та блюзу.

Брали участь у національному відборі на Євробачення.
https://www.facebook.com/moonzooband/

Bedroom Talks 

Львівський проект з рівненським корінням, перший публічний виступ якого відбувся влітку 2018-го. Виконавець виріс з любові до post punk/ebm/pop, раніше був учасником гурту Cold Comfort. Bedroom Talks вже видавався на платівках, виступав на Флюгерах Львова та низці інших подій та фестивалів.

https://www.facebook.com/bedroomtalksband/

Перелік континентів та учасників

Підтримати організаторів та музикантів можна за лінком

Європа
Barcelona (ES) — Batakat
Kyiv (UA) — Love’n’Joy, Ptakh_Jung, Our Atlantic, Ujif_notfound
Dnipro (UA) — МС Брехунець енд хіз меджік бенд, сонічка дєтка, Bulka & Полєджаєв, Нейросітка 
Lviv (UA) — Королівські Зайці, MoonZoo, Bedroom Talks
Vinnytsia (UA) — Space of Variations, перформанс «Маскування» у супроводі Jam Band, Падваротня
Ternopil (UA) — Tik Tu, Dj Kapusta
Kharkiv (UA) — КАТ, Джон Дір
Uzhgorod (UA) — Tyupa, Hackedface
Khmelnytskyi (UA) — Чумацький Шлях, ТУЧА
Tbilisi (GE) — Antiproject feat. Ksenia Kamikaza

Азія
Guwahati (IN) — Lateral

Північна Америка
New York (US) — BARK

Південна Америка
Montevideo (UY) — Nico Vaia

Африка
Lilongwe (MW) — Madalitso Band

Нова Зеландія
Auckland (NZ) — Clay Louis

Антарктида
Vernadsky Research Base (Ukrainian Antarctic Station) — включення з полярниками української антарктичної станції “Академік Вернадський”.

Список учасників доповнюється.

Організатори Інтерсіті Live 3.0.

Фестиваль не має спонсорів та діє лише через допомогу глядачів та могутню силу локальних організаторів, які локомотивом вже втретє за цей карантин везуть Intercity Live.

Київ / kontrabass promo

kontrabass promo — ініціатори фестивалю Інтерсіті Live. Агенція, орієнтована на контркультурну складову музичної сцени країни. Займається організацією концертів, фестивалів та арт-проектів, що поєднують в собі різні жанри сучасного незалежного мистецтва. Реалізовані проекти: Vertuha Arts Festival, музично-перформативне дійство “Катарсис”, колаборація із баром Хвильовий — проект “Kontrabands” та понад 35 концертів.

Львів / Лінія Втечі

Культурна агенція Лінія Втечі — організація Ляни Мицько, діє у Львові з 2009 року. Окрім організації концертів, працює з медіа, має кілька радіопрограм, піднімає тему паралельної галицької реальності. Лінія Втечі також є кураторами клубу TEATR, організатори низки фестивалів, поціновувачі акціонізму.

Вінниця / PLAI

Мистецьке об’єднання «PLAI» бачить Вінницю серед міст, які задають вектор культурного руху. Ми творимо та співпрацюємо з важливими проєктами у культурі та мистецтві. Серед них мультидисциплінарний фестиваль сучасного мистецтва «Air Гоголь FEST». Започаткували міський мистецький вікенд Ticket to the SUN, є лідерами у проекті ревіталізації міської території. Організуємо концерти, фестивалі, зустрічі, кінопокази та усілякі культурні події.

Дніпро / Module

Митцівня Модуль — арт простір та концертний майданчик у центрі Дніпра, що став базою для розвитку творчого потенціалу молоді у сферах сучасного музичного там аудіо-візуального мистецтва.

Тернопіль / Шпиталь Рекордс

Шпиталь Рекордс — студія звукозапису в Тернополі. Відома своїм теплим ламповим затишком, підтримкою української інді-сцени та супроводом багатьох освітніх проектів. Також займається серією концертів “Ехо Парія”, що відбувається влітку на тернопільському теплоході. Засновником студії є Лесик Omodada, учасник гурту Tik Tu.

Хмельницький/ Respublica Fest

Фестиваль “Respublica” — міжнародний фестиваль музики та стріт-арту який вже 10 років відбувається в м.Кам’янці-Подільському, та з 2018 також в Хмельницькому. Фестиваль займається децентралізацією культури та створенням мистецьких проектів як для свого регіону так і для інших регіонів України. За 10 років фестивалем та ГО “Територія”, створено близько 50 мистецьких проектів як всеукраїнського масштабу так і з іноземними партнерами.

Харків / Люк та On-Air Stream

Онлайн-видання про ідентичність та культуру Харкова. Відкриваючи “Люк”, читачі відкривають місто через знайомства людей та проектів один з одним. “Люк” досліджує міський простір, відшукує закриті спільноти, аналізує місто через культуру, а культуру через місто.

On-Air- це стрімінгова команда що займається організацією прямих трансляцій концертів у місті Харків. Серед них оператори, звуко- та вiдеорежисери що вмотивовані створювати цiкавий музичний контент та популяризовувати сучасну українську альтернативну музику.

Ужгород / Єден Радіо

Радіо Єден — перше і єдине інтернет-радіо на Закарпатті, створене Олексієм Уманським, яке існує винятково за внески слухачів. Єден — самобутнє щире радіо із колоритними ідеями, нестандартними рубриками, насиченим онлайн і офлайн життям.

Підтримати організаторів та музикантів можна за лінком

Проект Інтерсіті Live створений в результаті колаборації шести культурних інституцій: kontrabass promo (Київ), Лінія Втечі (Львів), Plai (Вінниця), Module (Дніпро), Respublica FEST/ Sympatia (Хмельницький), Шпиталь Рекордс (Тернопіль), до яких доєднуються організатори з інших міст з метою масштабування фестивалю та налагодження міцних культурних мостів між регіонами України.

Перший Інтерсіті Live. Міжміське сполучення відбувся 18 квітня 2020 року. Фестиваль зібрав 25 артистів із 10-ти міст України. За 12 годин прямого ефіру на youtube-каналі Hromadske, стрім переглянули понад 11 тис. глядачів, завдяки яким вдалось зібрати 12 000 грн на потреби медиків під час карантину. Запис ефіру: https://youtu.be/U1rZlBrKBE8 

Інтерсіті Live 2.0. — всеукраїнський міждисциплінарний онлайн-фестиваль відбувся 16 травня 2020 року і об’єднав міста, артистів, промоутерів та креативні осередки вже з усієї України. 16 міст та 39 артистів, серед яких музиканти, художники та актори, діячі музичної та кіноіндустрій. Ефір отримав понад 85000 переглядів!

Запис ефіру доступний для перегляду на YouTube-каналі Телебачення Торонто.

В організації другого фестивалю були залучені понад 20 культурних менеджерів, 8 культурних агенцій, 13 студій та концертних майданчиків, понад 35 технічних спеціалістів на знімальних майданчиках. Всі вони організували безперервний 16-ти годинний стрім фестивалю Інтерсіті Live 2.0

Соцмережі фестивалю

facebook: https://www.facebook.com/intercitylivefestival/ 
instagram: https://www.instagram.com/intercity.fest/ 
youtube: https://www.youtube.com/channel/UCv6u2vXQ1m9p9aaHTJOSqBQ 
telegram-канал: https://t.me/intercity_live 
telegram-чат: https://t.me/tamburIntercity