Intercity Live 4.0. Світле майбутнє і львівський анонс

Четвертий міжнародний онлайн-фестиваль Intercity live: eurotrip відбудеться в останні вихідні літа 29 та 30 серпня.

Тепер аж два дні, загальна тривалість стріму 24 години і все це на youtube-каналі Телебачення Торонто: https://bit.ly/39zuTVu

Швидкісна подорож Європою, під час якої ми проведемо дослідження музичної, візуальної, перформативної культури, а також кіно-мистецтва та анімації. Ще більше цифрових технологій, мистецьких експериментів, неочікуваних артистів та цікавої взаємодії між усіма учасниками фестивалю!

Intercity live: eurotrip — це

автор арту фестивалю: Євген Гордєєв

МАНДРІВКА ЄВРОПОЮ

Понад 50 зупинок в українських містах та перша європейська подорож цього літа. Заїдемо у Польщу, Францію, Німеччину, Австрію, Латвію та Румунію. Здійснимо той самий Євротріп, про який мріяли протягом усього карантину. Тільки абсолютно безпечно, без черг на кордонах та митних перевірок.

УНІКАЛЬНІ ЛОКАЦІЇ В УКРАЇНІ

Цифровий швидкісний потяг пролетить над різними знімальними майданчиками. Виступи будуть на березі озера в Тернополі, на київському пляжі, у великому концертному майданчику Парижу, у Барбакані Руської Брами в Кам’янці-Подільському та біля Палацу культури Погулянка у Львові. Проведемо ранкову аеробіку з лайв бендом в Дніпрі, залетимо на один дах у Вінниці, подивимось кілька мультфільмів та кіно, будемо слухати звуки міст, парків та спостерігати за наживо за візуальними перформансами.

ЦИФРОВІ ТЕХНОЛОГІЇ

У нас буде цілий VR-потяг замість звичного zoom-тамбуру. Тепер пасажири зможуть тусити під час фесту у спеціально створеному vr-просторі із кількох вагонів, кожен з яких стилізований під окрему фестивальну локацію. Глядачі, артисти та організатори зможуть створити свої власні персонажі-аватари та знайомитись, танцювати та підспівувати музикантам під час їхніх виступів.

ОРГАНІЗАТОРИ ТА ПАРТНЕРИ

Організаторами фестивалю цього разу стали: NGO Plai у співпраці з польськими партнерами “Stowarzyszenie Get Up“, а також агенції з інших міст України: kontrabass promo, Лінія Втечі, Module, Шпиталь Рекордс, Respublica FEST, On-Air Stream, ЛЮК. Головний інформаційний партнер незмінний — Телебачення Торонто.

Intercity Live: Eurotrip підтримує Європейський Союз за програмою «House of Europe».

Учасники зі Львова:

Паліндром, цього разу синт-поп Степана буде в дуеті та з новою програмою

Торбан, наші пост-фолькові друзі з презентацією нового альому

Пиріг і Батіг, бо це українські вірші і етноклубова естетика

NUG, їхній пост-метал альбом не залишив нас байдужими. Дуже треба це почути у живому виконанні, наскільки це може передати Інтерсіті Live.

Все це покажемо вам наживо з неймовірного бруталістичного палацу, завдяки FAT SOUND на НАЖИВО.

Дуже агітуємо також почути наших друзів La Mathilde з Франції, побачити документальне кіно про Львівську експериментальну кераміко-скульптурну фабрику, побачити ексклюзивні блоги від наших друзів Wiz-Art, прогулятися місцями фестивалю Алярм, побачити подвійне життя оперного співака Владислава Тлуща.

І це лише парафія нашої, львівської, відповільності. А уявіть, скільки всього приготують наші колеги-організатори з шести міст України та друзі з Європи. Ммм… Гарно, шо ми всі зібралися.

Зустрінемось 29-30 серпня!