Концерт BARK and Kurs Valut / Lviv / 30.11

Веземо експериментальну музику з танцювальними та візуальними поєднаннями. Прямо із Нью-Йорку та Дніпра.

ВАЖЛИВЕ: придбати квитки

BARK (downtempo/trip-hop) з Нью-Йорку з’явився в 2014 році. Це група трьох мультиінструменталістів різного походження, об’єднаних пристрастю до хитрих комбінацій та неочевидних поєднань різних впливів. Дебютний колабораційний реліз “Bark” EP вийшов наприкінці 2016-го року, а цьогоріч восени був оприлюднений “Live in San Francisco 2019”. Зараз BARK працює над повноформатним альбомом та готується до туру Європою.

BARK – це Alessio Casalini (гітара, синтезатор та програмування), Alexey Artemov (барабани, перкусія та програмування) and Marcus Potts (вокал, саксофон).
https://barkcollective.bandcamp.com/

Відгуки:
“… поєднання пост-року з тріп-хопом в темних і задумливих ритмах” (Mystic Sons)
“… неспокійний вайб, керований темним моторошним вокалом, який ідеально пасує до такого ж неспокійного візуального ряду” (We Are The Guard)
“ноктюрнові та неспокійні… ” (Obscure Sounds)
“dark-wave art-rock у найкращому вигляді” (A&R Factory)

Концерт у Львові супроводжуватиме Kurs Valüt (dnipropop, котрий звучить подібно до EBM/синтпопу/електро). Спіритична аеробіка й індустріальний містицизм, витанцювані на ґрунті української повсякденності. ПОЧУТИ АЛЬБОМ

В Україні – та на європейському континенті – гурт BARK гратиме вперше. “Розвідка” шістьма українськими містами в листопаді передує великому європейському туру навесні 2020-го.

ВАЖЛИВЕ: придбати квитки