Концерт Паліндрома і друзів у Львові / 23 липня

Львівський артист Паліндром запрошує на великий літній концерт. У програмі також виступи Монтеск’є та Аппекса. Після концерту – дискотека від Ship Her Son.


Квитки на концерт Паліндрома у Львові: https://cutt.ly/bn4Opew


Паліндром – музичний проект Степана Бурбана зі Львова. Його твори несуть у собі різноманітну музичну палітру, красу лірики та силу української мови. Її доповнюють чудові візуальні образи, кліпи, зняті Степаном, який за освітою режисер. Сам Степан інтерпретує свій сольний проект так: «Паліндром – це не просто тексти, а музична сповідь артиста. Кожен з його шлягерів наповнений щирістю, душевністю, мелодійністю. Візитною карткою Паліндрома є життєвий позитив і гарний настрій, що наповнює кожну композицію».

Також цього вечора на сцені Студентського клубу Політехніки:

Монтеск’є – гурт Ігора Хоркавого, дрімпоп-музиканта зі Львова, автора та виконавця пісень на українській та французьких мовах.
Аппекс – Віталій Руппельт, рівненський музикант, хіп-хоп виконавець, художник та тату-майстер.
Ship Her Son – львівський пост-індастріал проєкт художника та дизайнера Антона Шиферсона.

Зустрінемось у Cтудентському Клубі на Бой-Желенського, 14.
23 липня 2021 року. Початок о 18:00


Квитки на концерт Паліндрома у Львові: https://cutt.ly/bn4OpewКонцерт у рамках українського туру Паліндрома, який організовує культурна агенція Лінія Втечі. Нагадаємо, Паліндром вже відвідав 4 червня київський клуб “Closer”, де зібрав аншлаг. Також цього літа він вже відвідав з концертами Ужгород, Дніпро, Івано-Франківськ та Чернівці.


Квитки на концерт Паліндрома у Львові: https://cutt.ly/bn4OpewПодія відбувається завдяки співпраці з Муніципальним мистецьким центром. Висловлюємо подяку Первинній профспілковій організації студентів та Асоціації випускників університету Національного університету «Львівська політехніка»