Лекторій СЦЕНА #1 / вебінар / 15.3.2020

Культурна агенція Лінія Втечі у співпраці зі Свято музики у Львові запрошує органіаторів музичних подій, менеджерів музичних проектів, музикантів та співчуваючих відвідати серію лекцій СЦЕНА у Львові.

Запрошуємо на дві лекції про можливості для музики в інтернеті та за кордоном.

ЧЕРЕЗ ПАНДЕМІЮ ЛЕКЦІЇ ВІДБУДУТЬСЯ ОНЛАЙН 15 березня о 18:00!

ЛІНК: hangouts.google.com/call

ЛЕКЦІЯ 1: Альона Дмуховська – представниця “Креативна Європа” – програми Європейського Союзу, що спрямована на підтримку культурного, креативного та аудіовізуального секторів.

Альона розкаже про можливості програми ЄС “Креативна Європа” для музичної спільноти, про те, які помилки допускають музиканти та музичні менеджери у міжнародних проектах та як це виправити.

ЛЕКЦІЯ 2: Аліна Бондаренко / Alina Bondarenko – представниця ONErpm в Україні. ONErpm – одна з найбільших незалежних музичних компаній, має 20 офісів по всьому світу з більше ніж 200 співробітниками. “Завдяки ефективному поєднанню власних технологій та методології, ми надаємно артистам ефективні рішення для розвитку кар’єри та зріст аудиторії”

Аліна розкаже про що варто подумати перед релізом свого запису та які можливості розширення аудиторії надають цифрові платформи при правильному використанні.

Модераторка: Ляна Мицько

Будуємо Сцену і вчимось разом!
❗реєстрація: https://forms.gle/BHYkgNahx8FJ3JzY6