Макулатура у Львові. 18 травня 2019 року, UNDERGROUND

Тебя нет во всём мире, и на каждом конкретном шагу
Под треск рвущихся на панк-концертах свитшотов
Я рисую себе мост из наших сплетённых рук
Его было бы видно из любой точки города

В травні Львів знову екзистенційно сколихне внутрішній реп Макулатури, спільно з гітаристом Павлом Додоновим. Це буде презентація нового альбому реперів.

Павел Додонов востаннє був у Львові під час концерту Дельфіна. Тоді Лінія Втечі робила йому спільний концерт з культовим артистом в клубі Далі. Фото з події подивіться тут.

Крайній раз Макулатура була у Львові в листопаді 2017 року. Тоді концерт відбувся в караоке-клубі Лялька, який знаходився на місці культового львівського клубу. Цього разу ми вирішили зробити знаково якісний по звуку виступ гурту.

Герой макулатури прокинувся після любовного похмілля і знайшов себе посеред антиутопічного пейзажу. Крізь тремтливий міський фасад проглядає імла нескінченної пустелі, порожнеча лихоліття, чується глухе позіхання вічності. Сама ніч втратила гідність, розляглася як старий пияк у важкому вологому одязі.

Герой бачить перед собою бар, в якому панують тупі веселощі, невпинний блакитний вогник, всі ролі розподілені, господаря закладу прийнято ненавидіти, але він наливає і підгодовує навіть найбільш удавано бунтівних гостей.

На сцені Львова макулатура виступить з новим альбомом, пісні будуть як паперові ліхтарі в смердючому густому тумані барних вуличок.

Весна, Львів. 18 травня, місце проведення шоу UNDERGROUND (Коперника, 17)

Орг: Лінія Втечі
Звук: FatSound


Квитки