Паліндром та Ghost Cities / Lviv / TEATR / 06.12.2019

6 грудня 2019 року о 20:00 запрошуємо на концерт-презентацію львівського проекту Паліндром київського інстріменталіста-імпровізатора Ghost Cities.

Паліндром — це сольний проект Stepan Glava з групи Глава 94. У вересні цього року він видав альбом “Про сьогодні завтра та вчора”, про який неодноразово згадувада українська преса та музичні критики.

Наживо альбом виконуватиметься вперше. На презентації Степан презентує також нові треки з майбутнього релізу.

· youtu.be/oxgy-RHWzCQ
· soundcloud.com/stepan-glava/sets/palndrom-pro-sogodn-zavtra-vchora
· всі лінки на альбом: http://hyperurl.co/vq6okh

“Він співає про холодний урбан та самотність, і не відокремлюючи себе від природніх процесів навколишнього світу, зливає їх у вірші.” (c) ПОТОП

Також на концерті у рамках українського туру зіграє представник темного джазу Ghost Cities – проект мультиінструменталіста Миколи Лебедя, участника київсього ноу-джаз тріо H.Soror та Українського Імпровізаційного Оркестру. У своїй сольній творчості Микола поєднує вільну імпровізацію, електроніку та академічний авангард, використовуючи різноманітний набір інструментів, часто змінюючи їх від концерту до концерту, про те головним рупором лишається саксофон.

· facebook.com/ghostcitieskyiv
· ghostcitieskyiv.bandcamp.com

Ця подія – наше спільне повернення до місця-коріння для концертів та проектів у Львові. На намолене місце Ляльки в цоколі Театру Ляльок ви тепер будете ходити на концерти в TEATR. Club. Місце для подій стає можливим завдяки співпраці Львівський театр ляльок та громадської організації Лінія Втечі. Про запуск місця читайте тут: liniyavtechi.com/news/teatr-open/

6 грудня 2019 року о 20:00
TEATR. Club (Львівський театр ляльок: Львів, площа Данила Галицького, 1)
Вхід: 100 грн