Презентація альбому Pilikayu та арт-зіну Так Вийшло

Запрошуємо розділити “Свободу, радість, лінь та сум” 19 жовтня в квартирній атмосфері біля теплих пічок Ya Gallery.Lviv спільно з культурною агенцією Лінія Втечі.

Подія 19 жовтня – це презентація альбому Pilikayu та розмова про новий випуск мистецького зіну (самвидаву) Так Вийшло, який можна буде погортати та придбати цього вечора в Я Галереї.

Pilikayu – post-pop, abstract lo-fi проект Павла Олефіренка, який мешкає у Львові, видає зін Так Вийшло і любить справжній, чистий, щирий арт і спілкування через нього.

Так вийшло zine – зін про мистецтво, який видається у Львові з листопада 2018 року. Наразі є п’ять випусків журналу, останній, кажуть, вийшов у кольорі.

Зі статуту видання: “Наша основна мета – можливість вільної публікації робіт в офлайн просторі, незалежно від стилю та рівня навиків автора.
Ми приймаємо все, що можна надрукувати (графіка, фото, тексти та інше), і хочемо, щоб вашу творчість побачили не тільки онлайн фоловери.
Сподіваємося, що наші колаборації відкривають нову аудиторію для кожного учасника, а формат сприятиме швидкій міграціїї арту із рук в руки.”

Приходьте знайомитися або ж знову почути та потанцювати під музику Павла.

19 жовтня (субота)
17:00
Ya Gallery.Lviv – Шота Руставелі, 8 / вхід з вулиці Костомарова
На події працюватиме бар