Культурна агенція “Лінія Втечі” стала організатором фестивалю Флюгери Львова

Найбільш львівський фестиваль Флюгери Львова відбудеться 11-12 травня 2019 року у дворику Ратуші. Цьогоріч керівництвно подією директор МО Дзиґа Маркіян Іващишин передав культурній агенції Лінія Втечі.


Дизайном візуальної частини події зайнявся львівський артист Толік Татаренко. Звук та світло оновленого фестивалю творитиме FatSound.

Маркіян Іващишин розповів про свій намір передати Флюгери на керівництво Ляні Мицько під час інтерв’ю на однойменній програмі в ефірі радіо Сковорода 1 березня 2019 року.


“Цього року вісімнадцятий фестиваль у серцевині площі Ринок набуває нового напрямку, кольорів та формату міської, вільної події. Вітер для Флюгерів Львова будуть відчувати та творити Мистецьке об’єднання Dzyga, культурна агенція Лінія Втечі, надійні звукові партнери FatSound,” – зазначено у описі події на Facebook.

Можемо також додати, що цього року Флюгери зміняться також місцем розташування сцени та її виглядом.

Внутрішній дворик ратуші

Зустріч Флюгери Львова 2019 у Facebook

Збережіть дату і чекайте до анонсів.

_______

Флюгери Львова – міський музичний фестиваль, який відбувається у дворику ратуші вже 18 років поспіль. Засновниками та незмінними організаторами фестивалю до цього року – Мистецького об’єднання Дзиґа.