Новий реп-реліз. Довгий Пес запрошує на “10 хвилин на березі моря”

Ми залишаємо все, з товаришами несемось
за край, покинувши дім.
Десь розмішаєм абсент, а десь на шару акцент.
Війна зграй, проламаних стін.

Перший львівський реп-реліз року! Виконавець Довгий Пес, відомий участю у колективі Ціна ритму, випустив новий міні-альбом під назвою «10 хвилин на березі моря». EP з’явився завдяки колаборації із одеським бітмейкером Original Dizzy.

У 2018 Довгий Пес переїхав жити та творити у Львів, співпрацюючи із лейблом Kickit Crew.

“10 хвилин на березі моря” – це три атмосферні композиції періоду переосмислення автором вірності своїх виборів та вчинків. Робота над матеріалом розпочалася на початку осені 2018-ого року, якраз тоді, коли Довгий Пес покинув роботу та повністю віддався творчості.

Довгий Пес зазначає, що на першому місці у його музиці стоїть змістове наповнення. З огляду пережитих змін в житті, тексти нового EP Довгого Пса розповідає про пошук себе, роздуми над людською невпевненістю та небажанням володіти ситуацією навколо. «Знаходячись у нелегкий час в нелегкому місці, ми повинні діяти розсудливіше. На нашому шляху безліч перешкод, які не дають нам діяти свідомо та правильно, тому ми повинні помічати, аналізувати і обходити усі перешкоди, або ж навчитись бачити правду крізь штучну пелену», – сказав репер про свій новий EP.

Окремих компліментів заслуговують біти, які перетворили цей реліз у справжню мистецьку колаборацію та цілісний культурний продукт.

Слухайте EP Довгий Пес “10 хвилин на березі моря””

SoundCloud
Apple Music

Довгий Пес – реп-виконавець, учасник колективу “Ціна Ритму”. Музикою та написанням текстів почав займатись у далекому 2008-ому році, коли український реп був у глибокому занепаді. За більше ніж 10 років відточив свою майстерність на багатьох релізах: сольних та у складі групи. Освоїв професію МС на різноманітних хіп-хоп подіях, починаючи від реп-батлів та закінчуючи брейк-чемпіонатами. Виступав у багатьох східних та південних українських містах. Також брав участь у фестивалях «Бандерштат» і «Файне Місто».

У 2018 році Довгий Пес презентував платівку #соціальнийалкоголік, де заголосним треком та відверто хітом релізу стала композиція Юкрейніан Шіт.

Також цього року плнується реліз повноформатного релізу проекту Ціна Ритму (Рівне/Калуш, тепер – Львів/Калуш/Рівне). Дату цієї події учаснии наразі не повідомляють.