Паліндром презентував трек та відеоряд на екологічну тему

Степан Глава, більш відомий як учасник реп-колективу Глава 94 – Кашляючий Ед, презентував вже четверту композицію свого домашнього проекту Паліндром. Цього разу із тем особистих Степан перейшов на екологічну проблематику. Відеоряд треку “Зламані” поєднав у собі насущні проблеми обрізки дерев, пожеж у лісах та сміття у Львові з глобальними катаклізмами.

На питання про перехід в темі Паліндрому з лірики внутрішніх переживань на проблеми гостросоціальні, Степан каже: Дивне співпадіння, але мої внутрішні переживання одного ранку стали схожі на гостросоціальні трабли, тематика буде різною з кожним треком, але це все внутрішні переживання.

У треці персонажем є той же герой, що і на треку Сонце, просто тут він зробив серйозніше лице, стурбовано закашлявся і розказав про зламані ріки.

Думка про альбом Паліндрому висить у повітрі і автор не заперечує, що вона десь приземлиться.

Дім і диктофон – мій жанр: Артист не планує виносити Паліндром із рамок домашьої студії та DIY-релізів, крім того вирішив не підписувати контракт із відомим продюсерським агенством, який йому запропонували нещодавно.

Нагадаємо, що місяць тому Паліндром презентував трек із відеорядом з кадрами фільму “Кур’єр” (1986) Карена Шахназарова.

Тим часом найближчий виступ Степана яко учасника Глава 94 відбудеться в Києві 29 березня у клубі Otel. З Паліндромом робити виступи він поки не планує.