Перші львів’яни на Napalm Records. 1914 підписали контракт з крутим лейблом

Львівські blackened sludge\death металісти 1914 підписали контракт із одним з найбільших метал-лейблів світу – австрійським Napalm Records. Про це у своєму FB повідомив лейбл.

1914 – Sign with Napalm Records!Ukrainian WWI experts 1914 join the Napalm Family! With their unique blackened…

Gepostet von Napalm Records am Mittwoch, 6. Februar 2019


Альбом «The Blind Leading The Blind», який вийшов на сторіччя завершення Першої світової, наробив багато шуму серед фанатів та критиків, які високо оцінили його, що в результаті принесло 1914 немалу популярність в Європі і зацікавленість Napalm Records.

«Ми дуже раді співпрацювати з таким добре знаним та шанованим лейблом як Napalm Records. Сподіваємось, що наша співпраця буде справді неймовірною. 1914 хоче розповісти світу про Велику Війну, її жахи та беззмістовність війни та вбивств. Для нас партнерство Napalm Records є чудовою можливістю поширити ці ідеї на увесь світ, шансом розповісти усім, що війна – це пекло, це лише смерть, бруд та страх. Тому до біса війни!

Це не про політику чи пропаганду – це просто війна, траншеї, страх, безнадія та нескінченна смерть навколо», – прокоментував гурт 1914 початок своєї співпраці з Напалмами.

Фото зі спільного виступу 1914 та Napalm Death від Лінії Втечі

1914 на фото Віталія Маріаша

А поки дехто вперто продовжує казати про те, що львівський важкий метал заржавів і котиться в пекло слідом за Старушкою, такі гурти як 1914 впевнено доводять протилежне.

16 лютого 1914 презентують новий альбом у Києві в Monterey, згодом блек-метал з окопів почують Румунія, Молдова, Чехія, Словаччина, Литва. У рідномі місті музиканти виступати не збираються. Це принципова позиція Дмитра Кумара, вокаліста гурту.