Премєра. П’ятий трек Паліндрому від Степана Глави

Важко описати красу навколо, коли ти всього лиш опудало в полі.

В ніч з неділі на понеділок 9 червня на каналі Глава 94 виклали новий трек з відеорядом від Степана Глави. Його проект Паліндром отримав п’ятий твір і цього разу приурочений красі світу, яку не зауважує людина міста.

Кліп до пісні Степан робив сам – з уривків львівського трудового життя часів Союзу, архівних відео з життя містян та з власним синхроном. Він записаний в робочому комбінезоні на підвісному мості над рікою Опір.

Мотузка на шиї – бо “люди сліпі мене не чують”. Для когось смерть є видовищем. А цей натяк на суїцид – прагнення привернути увагу до моїх слів, бо інакше вони мене не почують.

Остовного джерела тем для Паліндрому – не існує. Вони з’являються самі. А концепт всього, шо є у Паліндромі – це плей-лист того, що Степан сам хотів би послухати.

Прокидаєшся і не знаходиш необхідної пісні, тоді ти робиш її сам.

Гарні слова Степан написав та змонтував у лютому 2019-го

Тег, який приписав своїй музиці Степан – new romantic. Наразі не планує виступів, проте не заперечує, що вже зроблені композиції стануть частиною альбому, дата релізу якого також ще невідома.

Наразі релізи Паліндрому будуть з’являтися на ютюб-каналі Глава 94, також на особистих сторінках Степана Глави на інсті та фейсбуці.

фото Віталія Маріаша

______________________________________________

Там часом наживо почути Главу 94 зможете на сцені Лінії Втечі на Святі музики у Львові в проїзді Крива Липа вже 21 червня. Разом з ними на сцені:

  • Милі та рідні серцю ельфи Tik Tu (Терпнопіль, electronic, indie pop)
  • Електронно та гарно VACHOKA (Львів-Тернопіль, ех-Зелені Сестри)
  • Нойз-рок/емо з Варшави Bastard Disco
Сцена в Кривій Липі від Лінії Втечі 21 червня 2018 року