Пиво “Лінія Втечі” від HopHeyHop тепер наливають у Човні

Репортаж з місця події! Irish Extra Stout Лінія Втечі – 6.66% ABV, 35 IBU. Пиво настояне на дубових діжках з-під димного віскі, у процесі використано хміль Fuggle.

Така львівська колаборація з ініціативи пивоварів HopHeyHop та культурної агенції Лінія Втечі ллється зараз з тринадцятого крану пив-бару Човен на Вірменській, 33.

Експерти крафтової пивної дегустації описують свої відчуття про Лінію Втечі: кава, ваніль та какао в ароматі. Тіло – середнє. Какао і трохи ванілі в смаку. Післясмак молочного шоколаду, у післясмаку є трохи холодної кави.

Колаборацію із Лінією Втечі пивоварня Станіслава Сніжка HopHeyHop вирішила зробити після відвідин низки наших концертів. На питання – чому була вибрана назва та ідея Лінії Втечі для цього нетривіального стауту (а ми, зазначимо, вперше поспілкувалися вже після того, як пиво було зроблене) – Станіслав сказав: Пошук однодумців – складний процес.

опис в меню Човна

Офіційний опис пива від Hopheyhop Brewery:

Лінія Втечі – 6.66% ABV, 35 IBU, Irish Extra Stout з відчутним тілом. В ароматі – дубова діжка та димний віскі, хміль Fuggle.

Що таке Лінія Втечі?
Це така уява, шо кожен робить шось оригінальне в житті, втікає від чогось буденного. Але куди б ти не втікав, – все одно береш себе собою. Того цю втечу ми робимо максимально приємною.

Годно вийшло! Дякуємо за колаборацію і го смакувати Лінією Втечі в Човен.

Нагадаємо, у 2017 та 2018 роках Лінія Втечі займалася створенням та кураторством чотирьох фестивалів крафтового пива та вінілів у Львові Craft Beer and Vinyl Music Festival.