Фотоархів. Перший авангардний концерт в комуні на Кубанській

Концертний архів 2009 року.

Наші давні дії дивують і лякають водночас. Наступна фоторозповідь про Лінію Втечі буде про подію 7.11.2009 – сквот «Кубанська, 25а» – перший авангард-концерт у Львові. Афішу до неї на основі скопійованого мануалу зі спортзалу робив Саша Жабокрицький (Жобо, Гравіцапа) разом з Ляною.

Наступні описові моменти події будемо супроводжувати витягами з анонсів, кліпами та фото з події:

Ми ні в чому не впевнені, як і в цьому. Але це, походу, перший авангард-концерт у Львові. Це собранійо в вітальні комуни «Кубанська 25а» неадекватів зі всієї зхукраїни.Хедами концерту були неймовірно круті Хвилини тисячі мільйонів (Ковель; art-core)

Лінк на інервю з френтменон Хвилини тисячі мільйонів

На зламі дня (Ковель; псіходел, авангард, прогресів, фрі, нойз, метал, слууууууудж),

Гравіцапа (Львів; math-rock, avant-garde)

Peanut Police Squad – новостворена львівська павервайленс-група з Ланцом на вокалі

Ценевам-Цекотам – (Городенка Івано-Франківської області; огірок, авант-рок). Їх Саша знайшов на музичному конкурсі Червона Рута.

Далі в програмі описувалась група двох художників з Академії Мистецтв: Жені, який зараз грає у Гравіцапі, та його колеги, максимально схожого на Єгора Лєтова.

Гвоздь програми: Йобаний насрал (Ето вєлікій муз-колєктів, Авангардний і Прогресівний Панк… творєніє которого виплило із протестной ідєї і вліянія ацкіх смрадов міра сєво… также нємалим успєхом отмєтілісь проекти етіх же музикантов і ващє творчих лічностєй-індівідов: “Скотомогильник” і “Чорний Курган”)

Авангардовий концерт відбувався під час незрозумілої епідемії, роздутої в медіа, яка заморозила місто на місяць. На вході замість квитків (які коштували 30 грн) ми видавали медичні маски.

двір комуни на вулиці Кубанській у Львові

Тег #архів 2009, як і всі інші, буде доповнюватись.