Останній трек Паліндром перед альбомом. За небеса.

Львівський артист Степан Кашляючий Ед, відомий у першу чергу через реп-проекти, 2 серпня 2019 року презентував новий трек свого амплуа Паліндром (нова романтика) та назвав дату виходу альбому.  

Нова пісня “За небеса” про космос. На авторському відео Степан показав, окрім себе та покинутого заводу, також космонавтів: Терешкову, – біля її пам’ятника він жив довгий час, Гагаріна та Каденюка.

Для мрії про космос не завжди треба задирати голову догори. Іноді твій космос – це вінтажна пачка від цигарок, знайдена на покинутому заводі. Ці пошуки культурного коду на диво часто заводять нас за небеса. Не бійтесь зачаруватися цим.

Попередня пісня Паліндром за лінком

“За небеса” – перший трек Паліндром не на власні слова і перед релізом альбому. У пісні використано вірш поета-шестидесятника Івана Коваленка, приспів авторський.

Дроп альбому заплановано на перший день осені, символічний для Степана. Назва майбутнього релізу “Про сьогодні, вчора і завтра” зі створеними спонтанно піснями про самого автора, його відчуття світу і про ваше життя теж.